facebook twitter Google Plus
Gecenin Kraliçesi 11. Bölüm Fragmanı 22 Mart
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Gecenin Kraliçesi 11. Bölüm Fragmanı özeti: Gecenin Kraliçesi 11. bölümü ile 22 mart salı günü akşamı yeni bölümü ile star tv ekranlarında yer alacak. Kartal Aziz'le yüzleşir ve babasının hesabını sorar. Aziz'in yapacağı pek bir şey yoktur ve tek isteği hayatta kalmaktır. Fakat silah ateş alır ve Aziz vurulur. Selin'i öldürmeye teşebbüs eden Esra kolay olmasa da hastaneye gelir. Selin için Esra ile yüzleşmek kolay olmayacaktır. Kartal ne kadar polisleri ikna etmeye çalışsa da cinayete teşebbüsten tutuklanır. Esra tüm aileye Selin ve Kartal arasındaki ilişkiyi açıklar. Alkan ailesi için artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.
Gecenin Kraliçesi dizisi her Salı - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Gecenin Kraliçesi 11. Bölüm Fragmanı 22 mart fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Gecenin Kraliçesi dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Gecenin Kraliçesi 11. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Gecenin Kraliçesi 11. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Gecenin Kraliçesi 11. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Gecenin Kraliçesi dizisi, Gecenin Kraliçesi 11. fragmanı,gecenin kraliçesi 11. bölüm fragman, gecenin kraliçesi 11. bölüm fragmanı, gecenin kraliçesi fragmanı izle, Gecenin Kraliçesi 11. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Gecenin Kraliçesi 11. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Gecenin Kraliçesi 11. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Gecenin Kraliçesi 11. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Gecenin Kraliçesi 11. Bölüm Fragmanı neler olacak, Gecenin Kraliçesi 11. Bölüm Fragmanı özeti