facebook twitter Google Plus
Gecenin Kraliçesi 12. Bölüm Fragmanı 29 Mart
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Gecenin Kraliçesi 12. Bölüm Fragmanı özeti: Gecenin Kraliçesi 12. bölümü ile 29 mart salı günü akşamı yeni bölümü ile star tv ekranlarında yer alacak. Osman'ın tuzağına düşen Kartal hapse atılmak üzeredir. Olayın tek görgü tanığı olan Aziz ise hala kendine gelememiştir. Kartal hapisten çıkmanın ve Osman'ın açığını bulmanın yollarını aramaktadır. Selin sevdiği adam için kahrolmaktadır. Kartal'ın artık bazı gerçekleri öğrenmesi gerektiğini isteyen Selin ziyarete gider.
Gecenin Kraliçesi dizisi her Salı - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Gecenin Kraliçesi 12. Bölüm Fragmanı 29 mart fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Gecenin Kraliçesi dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Gecenin Kraliçesi 12. Bölüm Fragmanı Yorumları (3)
yorum guler

Gercekden finalmi olacak lütfen olmasin cok guzel bir dizi

yorum Zeynep

Harika bir dizi final yapılcakmış lütfen bitirmeyin devam edin murat yıldırım süper bir oyuncu

yorum İsimsiz

Harika bir dizi final yapılcakmış lütfen bitirmeyin devam edin


Anahtar kelimeler: Gecenin Kraliçesi dizisi, Gecenin Kraliçesi 12. fragmanı,gecenin kraliçesi 12. bölüm fragman, gecenin kraliçesi 12. bölüm fragmanı, gecenin kraliçesi fragmanı izle, Gecenin Kraliçesi 12. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Gecenin Kraliçesi 12. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Gecenin Kraliçesi 12. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Gecenin Kraliçesi 12. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Gecenin Kraliçesi 12. Bölüm Fragmanı neler olacak, Gecenin Kraliçesi 12. Bölüm Fragmanı özeti