facebook twitter Google Plus
Gecenin Kraliçesi 13. Bölüm Fragmanı 5 Nisan
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Gecenin Kraliçesi 13. Bölüm Fragmanı özeti: Gecenin Kraliçesi 13. bölümü ile 5 nisan salı günü akşamı yeni bölümü ile star tv ekranlarında yer alacak. Hapiste yaralanan Kartal ambulansla hastaneye götürülür. Hastaneye götürülen Kartal'ın kaçma planları vardır. Aziz gözlerini açmıştır ve herkes çok mutludur. Aziz Selin'i yanına çağırarak Kartal'ı hapisten kurtarması karşılığında bir anlaşma yapmak ister. Osman ise Aziz'in kendine gelmesiyle telaşlanır. Aziz'i susturmalıdır yoksa tehlikeye girecektir. Bu yolda kızını ve torununu kullanmaktan kaçınmaz.
Gecenin Kraliçesi dizisi her Salı - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Gecenin Kraliçesi 13. Bölüm Fragmanı 5 nisan fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Gecenin Kraliçesi dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Gecenin Kraliçesi 13. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Gecenin Kraliçesi 13. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Gecenin Kraliçesi 13. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Gecenin Kraliçesi dizisi, Gecenin Kraliçesi 13. fragmanı,gecenin kraliçesi 13. bölüm fragman, gecenin kraliçesi 13. bölüm fragmanı, gecenin kraliçesi fragmanı izle, Gecenin Kraliçesi 13. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Gecenin Kraliçesi 13. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Gecenin Kraliçesi 13. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Gecenin Kraliçesi 13. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Gecenin Kraliçesi 13. Bölüm Fragmanı neler olacak, Gecenin Kraliçesi 13. Bölüm Fragmanı özeti