facebook twitter Google Plus
Gecenin Kraliçesi 4. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Gecenin Kraliçesi 4. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Gecenin Kraliçesi 4. bölümü ile 2 şubat salı günü akşamı yeni bölümü ile star tv ekranlarında yer alacak. Selin'in kendini yüzüstü bırakmasının şokunu henüz atlatamadan Aziz Bey ile birlikte eve geldiğini gören Kartal yıkılmıştır. Esra geriye döner ve Kartal'ın kendisini terk ettiğini söyleyince Aziz ve Mert öfkelenir. Kızının haline çok üzülen Aziz bir an önce Kartal'ı bulmak için harekete geçer.
Gecenin Kraliçesi dizisi her Salı - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Gecenin Kraliçesi 4. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Gecenin Kraliçesi dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Gecenin Kraliçesi 4. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Gecenin Kraliçesi 4. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Gecenin Kraliçesi 4. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Gecenin Kraliçesi dizisi, Gecenin Kraliçesi 4. fragmanı,gecenin kraliçesi 4 bölüm fragman, gecenin kraliçesi 4. bölüm 2. fragmanı, gecenin kraliçesi fragmanı izle, Gecenin Kraliçesi 4. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Gecenin Kraliçesi 4. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Gecenin Kraliçesi 4. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Gecenin Kraliçesi 4. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Gecenin Kraliçesi 4. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Gecenin Kraliçesi 4. Bölüm 2. Fragmanı özeti