facebook twitter Google Plus
Gecenin Kraliçesi 5. Bölüm Fragmanı 9 Şubat
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Gecenin Kraliçesi 5. Bölüm Fragmanı özeti: Gecenin Kraliçesi 5. bölümü ile 9 şubat salı günü akşamı yeni bölümü ile star tv ekranlarında yer alacak. Esra Kartal'la bir çocukları olursa her şeyin düzeleceğine inanmaktadır. Bunun için doktora gider fakat hiç bir şey planladığı gibi gitmez. Aziz Selin ile evlenmek istediğini ailesiyle paylaşmıştır. Aziz'in Selin'e evlenme teklifi edeceğini öğrenen Kartal yıkılır. Selin Aziz'in evlenme teklifini kabul edecek mi?
Gecenin Kraliçesi dizisi her Salı - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Gecenin Kraliçesi 5. Bölüm Fragmanı 9 şubat fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Gecenin Kraliçesi dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Gecenin Kraliçesi 5. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum İsimsiz

oyucular güzel dizi güzel şansları bol olsun


Anahtar kelimeler: Gecenin Kraliçesi dizisi, Gecenin Kraliçesi 5. fragmanı,gecenin kraliçesi 5. bölüm fragman, gecenin kraliçesi 5. bölüm 2. fragmanı, gecenin kraliçesi fragmanı izle, Gecenin Kraliçesi 5. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Gecenin Kraliçesi 5. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Gecenin Kraliçesi 5. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Gecenin Kraliçesi 5. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Gecenin Kraliçesi 5. Bölüm Fragmanı neler olacak, Gecenin Kraliçesi 5. Bölüm Fragmanı özeti