facebook twitter Google Plus
Gecenin Kraliçesi 9. Bölüm Fragmanı 8 Mart
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Gecenin Kraliçesi 9. Bölüm Fragmanı özeti: Gecenin Kraliçesi 9. bölümü ile 8 mart salı günü akşamı yeni bölümü ile star tv ekranlarında yer alacak. Selin babasının ve Aziz'in arasında kalmıştır. Fakat Kartal'ın hayatı için bu evliliğe katlanmak zorundadır. Osman'ın oynadığı oyun sonucunda Aziz'den şirketin yarısını ister. Köşeye sıkışan Aziz için karar vermek hiçte kolay değildir. Diğer yandan Kartal sessizce bu oyunun içerisine dahil olur. Aziz Osman ve babasının geçmişini araştırmaya devam eder.
Gecenin Kraliçesi dizisi her Salı - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Gecenin Kraliçesi 9. Bölüm Fragmanı 8 mart fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Gecenin Kraliçesi dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Gecenin Kraliçesi 9. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Gecenin Kraliçesi 9. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Gecenin Kraliçesi 9. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Gecenin Kraliçesi dizisi, Gecenin Kraliçesi 9. fragmanı,gecenin kraliçesi 9. bölüm fragman, gecenin kraliçesi 9. bölüm 2. fragmanı, gecenin kraliçesi fragmanı izle, Gecenin Kraliçesi 9. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Gecenin Kraliçesi 9. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Gecenin Kraliçesi 9. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Gecenin Kraliçesi 9. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Gecenin Kraliçesi 9. Bölüm Fragmanı neler olacak, Gecenin Kraliçesi 9. Bölüm Fragmanı özeti